Bank BPH logo

Bank BPH

Wzmożony ruch na rynku kredytów hipotecznych sprawia, że co kilka dni kolejna placówka decyduje się wprowadzić promocję związaną z tym produktem. Bank BPH zaproponował swoim potencjalnym klientom solidną obniżkę marży. Wystarczy spełnić kilka podpunktów regulaminu, by zaoszczędzić sporą kwotę. Na maksymalny rabat załapie się jednak niewielu klientów – podstawowym wymogiem jest kredyt w złotówkach na kwotę minimum 600 tysięcy.

Kredytobiorcy nie muszą się jednak obawiać tak wygórowanych zadań do spełnienia. Żeby skorzystać z podstawowej obniżki marży w Banku BPH, wystarczy posiadać lub założyć rachunek osobisty w tej placówce (któryś z dwóch: Konto Kapitalne/Sezam Max). Następnie zadeklarować comiesięczne wpływy na konto w kwocie podanej na wniosku o kredyt hipoteczny. Warunek musi spełnić przynajmniej jeden kredytobiorca. Wtedy marża zostaje obniżona o 0,3 punktu procentowego.

To tylko zachęta do korzystania z kolejnych usług Banku BPH. Klienci którzy zdecydują się kontynuować ubezpieczenie na życie i utratę zdolności do pracy po upływie pierwszego okresu, mogą liczyć na marżę mniejszą o kolejne 0,2 punktu procentowego. Przedłużenie o następne 12 miesięcy skutkuje takim samym rabatem. Tym samym marża może zmaleć nawet o 0,4 p.p..

Korzystając ze wszystkich dostępnych obniżek Banku BPH, nasze koszty kredytu mogą się zmniejszyć o 0,8 punktu procentowego. Przy kwotach kredytów hipotecznych rzędu kilkuset tysięcy złotych, to niemałe oszczędności. Dlatego warto zainteresować się nową promocją, ponieważ potrwa tylko do końca czerwca bieżącego roku.

Bank BPH oferuje korzystne pozostałe warunki kredytu hipotecznego. Oprocentowanie obecnie wynosi od 4,99%, co jest jedną z lepszych propozycji na rynku. Pozostałe procedury otrzymania kapitału na zakup (lub budowę) nieruchomości są takie same jak w innych bankach. Wniosek można złożyć w najbliższych oddziale Banku BPH, placówkach partnerskich lub u współpracującego agenta.